اعلام آمادگی اصناف کشور برای همکاری با دولت سیزدهم

0
304

رئیس اتاق اصناف تهران گفت: اصناف کشور آماده همکاری جدی با دولت سیزدهم برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم هستند.

قاسم نوده فراهانی، ضمن تقدیر از خلق حماسه توسط مردم  ایران به ویژه خانواده بزرگ اصناف، انتخاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی، به عنوان هشتمین رئیس جمهور را تبریک گفت و اعلام کرد: اصناف کشور آماده همکاری جدی با دولت سیزدهم رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم هستند.

رئیس اتاق اصناف تهران با صدور پیامی، ضمن تقدیر از خلق حماسه توسط مردم عزیز ایران به ویژه خانواده بزرگ اصناف، انتخاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی، به عنوان هشتمین رئیس جمهور را تبریک گفت و اعلام کرد: اصناف کشور آماده همکاری جدی با دولت سیزدهم رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم هستند.

در این پیام آمده است، حضور حماسی و پرشور مردم آگاه ایران در دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی و لبیک به فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری در خلق این حماسه بزرگ و تحسین برانگیز در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ستودنی است.

مردم همیشه در صحنه ایران با حضور در پای صندوقهای رای در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ بار دیگر نشان داد که این ملت شجاع و هوشیار در دفاع از کیان مملکت و نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت تاثیر تبلیغات سوء دشمنان قسم خورده انقلاب قرار نمی‌گیرند.

بدون شک حماسه باشکوه انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ پشتوانه بزرگی برای تحقق شعار سال” تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی ها” خواهد بود و انتظار بخش خصوصی از آیت الله سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب این است که با استقرار “دولت مردمی ، برای ایران قوی” و اعتقاد و اعتماد کامل به بخش خصوصی، اقتصاد کشور را از نابسامانی های موجود نجات داده و زمینه بهبود فضای کسب و کار و ارتقای کیفیت زندگی هموطنان را در دولت سیزدهم فراهم آورند.

خانواده بزرگ اصناف کشور نیز به عنوان سربازان و جهادگران خط مقدم جنگ اقتصادی برای پویایی اقتصاد، تولید ملی و خودکفایی کشور همچون تمام عرصه های انقلاب اسلامی، همت و تلاش خود را جهادگونه به کار خواهد بست و به عنوان مهم ترین رکن اقتصادی کشور که در خلق این حماسه سیاسی نقش پررنگی ایفا نمود، برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم عزیز ایران با همکاری تنگاتنگ و حمایت همه جانبه از آیت الله سید ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران، اعلام آمادگی می‌نماید.

اتاق اصناف تهران به نمایندگی از خانواده بزرگ اصناف و بازاریان ، این انتخاب حماسی را به رهبر معظم انقلاب، آیت الله سید ابراهیم رئیسی و ملت شریف ایران تبریک عرض نموده و از خداوند متعال موفقیت رئیس جمهور منتخب را در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزومند است.

قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران